Здравствуйте, Гость!
21 апреля, 07:08

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
09 июля, суббота 

06:35 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:05 Rožinė pantera (12+)
Kažkas nužudė visame pasaulyje garsų futbolo trenerį ir pagrobė žiedą su neįkainojamu briliantu – „Rožine pantera“. Dabar Prancūzijos vyriausybei reikalingas tikras superdetektyvas, galintis įminti šio paslaptingo nusikaltimo mįslę ir surasti vertingą deimantą. Kadangi toks neatsiranda, bylą tirti imasi inspektorius Klozo (akt. S. Martinas) – seklys, kurio darbo metodai yra kiek keistoki, labai pavojingi ir šokiruojančiai originalūs. Ir vis dėlto savo ištikimo pagalbininko Žilbero Pontono (akt. J. Reno) padedamas, Klozo aptinka nusikaltėlių pėdsakus. Gražuolė popžvaigždė (akt. B. Knowles), garsus futbolininkas ar samdomas žudikas iš Kinijos – visi jie galėjo „padėti“ gerbiamam treneriui nukeliauti į aną pasaulį ir pagrobti brangenybę. Taigi, kuris iš jų yra tikrasis žudikas? Ir svarbiausia – kur yra legendinis deimantas? Keistuolio Žako Klozo laukia ne vienas painus galvosūkis... 
09:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 EURO 2016 (12+)
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Medžioklės sezonas atidarytas 3! (12+)
Grizlio Bugo draugai siekia jį susigrąžinti iš rusų keliaujančio cirko. 
14:00 Ponas ir ponia gangsteriai (12+)
Spenserį Eimsą valstybė samdo skubioms šalinimo operacijoms. Jis greitas, tvarkingas, patikimas. Ieškodamas taikinio, agentas nepamiršta pasimėgauti ir gyvenimo teikiamais malonumais. Spenseriui netrūksta greitų automobilių, jis nuolat apsuptas gražių moterų, bet vieną dieną jis įsimyli Dženą Kornfeld – neapdairią kompiuterių specialistę, bandančią atsigauti po skausmingų skyrybų. Trejus metus Spenseris ir Džena gyvena laimingai susituokę. Tačiau per trisdešimtąjį Spenserio gimtadienį jiedu sužino, kad laimingas gyvenimas gali pasibaigti bet kurią akimirką. Už Spenserio galvą paskirta didžiulė premija. Žudiku gali tapti bet kas – tiek pardavėja, tiek irzlus kaimynas. 
15:55 Griaustinis tropikuose (12+)
Tagas Spidmenas yra pagrindinis naujo, brangiausio visų laikų filmo apie karą herojus – bebaimis kovotojas džiunglių glūdumoje. Karščiu alsuojančias džiungles užplūsta Holivudo atstovai ir, kaip tyčia, toje neįžengiamų atogrąžų miškų gelmėje kyla tikras karas... Tagas Spydmenas yra pagrindinis naujo, brangiausio visų laikų filmo apie karą, herojus – bebaimis kovotojas džiunglių glūdumoje. Karščiu alsuojančias džiungles užplūsta Holivudo atstovai, ir kaip tyčia būtent toje neįžengiamų tropinių miškų gelmėje prasideda tikras karas... Tagui Spydmenui; jo geram bičiuliui, taip pat veiksmo filmų herojui ir keturiskart Oskaro laimėtojui Kirkui Lazarui (akt. Robertas Downey‘is); komikui Džefui Portnojui, džiunglėse turinčiam atsikratyti priklausomybės nuo narkotikų (akt. Jack‘as Black‘as) bei kitiems Holivudo lepūnėliams tenka imti į rankas tikrus ginklus ir stengtis išnešti sveiką kailį.  
17:55 Užtikrintas teisingumas (12+)
Rež.: Giorgio Serafini, James Coyne. Vaid.: Cung Le, Dolph Lundgren, Vinnie Jones, Briana Evigan. 
19:40 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Eskimų mergaitė (16-19) (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Kūlverstukas (12+)
Rež.: Roman Kachanov. 
03:00 KINO pusryčiai. Ragana Lilė ir Drakono knyga (12+)
Vokiečių nuotykių filmas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Pagal tarptautinį bestselerį sukurta istorija pasakoja apie raganaitę Lilę, kuri turi skubiai apsaugoti burtų knygą. Sena, išsiblaškiusi ragana Surubunda Knorks paskutinę akimirką – ir vien savo skraidančio drakono Hektoro padedama –sugeba išvengti piktojo burtininko Jeronimo klastos. Šis nori pastatyti pasaulio valdymo mašiną, ir tam jam reikia burtų knygos. O Surubundai skubiai reikia vertos įpėdinės... raganos Lilės. Ar mažoji raganaitė spės išgelbėti knygą? 
04:45 Rembo sūnus (12+)
Du dvylikamečiai per ilgas savo vasaros atostogas randa piratinę filmo ”Rembo. Pirmasis kraujas” kopiją ir nusprendžia sukurti savą mėgėjišką šio hito variantą. Jaunasis Rembo yra religinės fanatikės vaikas, kuriam draudžiama klausytis muzikos ir žiūrėti TV, jo režisieriniai bandymai suprantami kaip gyvenimas visiškoje nuodėmėje. Tačiau koks linksmas tas gyvenimas ir kaip jis įtraukia aplinkinius vaikus!.  Rambler's Top100