Здравствуйте, Гость!
23 апреля, 09:40

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
06 августа, суббота 

05:10 Titanikas (12+)
Vienuolika “Oskarų” apdovanotas ir nominuotas dar trims auksiniams Kino Akademijos prizams, pripažintas geriausiu metų filmu “Titanikas” pasakoja apie garsųjį laivą – dvidešimto amžiaus pradžios inžinerinį stebuklą, nuskendusį per savo pirmąją kelionę.... Istorija prasideda autentiškais po vandeniu filmuotais tikrojo “Titaniko” vaizdais. Iš giganto nuolaužų, dokumentų, pasakojimų buvo sukurtos identiškos filmo dekoracijos. Žiūrovai, matydami krištolinius sietynus, auksu ir šilkais dabintas sienas, didžiuosius laiptus, gali būti tikri, kad kaip tik taip 1912 metais ir atrodė garsusis, neskęstančiu vadintas laivas, dabar dunksantis vandenyno glūdumoje. Džeimso Kamerono filme ekspedicija ieško nepaprasto mėlynojo deimanto, kurį savo sužadėtinei Rouzei padovanojo turtuolis Kolas Hoklis. Netikėtai, didžiam tyrinėtojų nustebimui, atsiranda moteris, tvirtinanti, kad ji ir yra toji Rouz. Šimto vienerių metų močiutė sutinka papasakoti viską, kas nutiko “Titanike”.1912 metais laivo, plaukiančio į svajonių žemę Ameriką, denyje susitiko du jauni žmonės Rouz De Vit Bakeiter, akt. Keit Vinslet, ir Džekas Dosonas, akt. Leonardas Dikaprijas. Ji – turtuolė, plaukianti pirma klase. Jis – vagišius, paskutinę akimirką nušvilpęs bilietą ir įsėdęs į laivą. Jiedu pamilsta vienas kitą, tačiau meilei nelemta tęstis amžinai. Naktį laivas susiduria su ledkalniu ir nuskęsta. Rouzė išlieka gyva, o Džekas, ją išgelbėjęs, žūsta. Meilės istorija – pagrindinė siužeto linija, tačiau milijonams filmą visame pasaulyje pamėgusių žiūrovų svarbesnė - “Titaniko” žūtis. Režisierius tai puikiai supranta ir meistriškai pavaizduoja tragediją: žmonės, besiblaškantys po laivą, savo laive numirti nusprendęs kapitonas, gelbėjimosi valtelėje drebantis, sąžinės kankinamas laivo inžinierius, moterys ir vaikai, tolstantys nuo skęstančios laivo, kurio denyje mirti liko jų mylimi vyrai, broliai, tėvai – čia tik kelios detalės iš nepakartojamų, talentingai suvaidintų ir nufilmuotų scenų. 
09:10 Ekstrasensai detektyvai (12+)
Ekstrasensai detektyvai ieškos atsakymų, kad galėtų prisidėti prie nusikaltimų išaiškinimo ir į dienos šviesą iškeltų tiesą. 
10:15 Ekstrasensai detektyvai (12+)
Ekstrasensai detektyvai ieškos atsakymų, kad galėtų prisidėti prie nusikaltimų išaiškinimo ir į dienos šviesą iškeltų tiesą. 
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Karibų ratai (12+)
Tai jau vienuoliktas neišskiriamo dueto Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių projektas. Šį kartą – 5000 kilometrų per Centrinės Amerikos šalis. Ten, kur be nuotykių nepraeina nė viena diena.. Bičiuliai tikslui pasiekti išsirinko daugiau nei 40 metų senumo automobilį ir pradėjo savo kelionę pavojingame Meksiko rajone, pasiryžę per mėnesį pervažiuoti aštuonias šalis ir, pasiekę Panamą, išskristi į namus. Tačiau, kaip visuomet, žmogus planuoja, Dievas – juokiasi. Ir labai garsiai. Trisdešimties sudėtingų dienų kelionė sugulė į penkias pasakojimo dalis. Kaip išlikti gyvam pavojingiausiame Meksikos sostinės rajone? Nemalonus susitikimas su rajomis po vandeniu Belize, naktinės gaidžių peštynės Nikaragvoje, aštriausių pipirų valgymo čempionatas, pamoka, kaip išsikepti bulvių plokštainį Karibų pakrantėje ir sudėtingos biurokratinės kliūtys automobiliui, vardu Veronika, šalių pasieniuose. 
13:30 Pono Poperio pingvinai (12+)
Tomas Poperis retai matydavo savo tėtį, nes šis keliaudavo po pasaulį. Suaugęs jis ir pats nedaug dėmesio skiria savo vaikams. Vieną gražią dieną Tomo tėvas jam atsiunčia siuntinį iš Antarktidos su pingvinais. Tomas apgyvendina pingvinus šaldytuve ir jo virtuvė virsta žiemos karalyste. Kai į svečius atvyksta buvusi žmona su vaikais, šiems pingvinai labai patinka ir jie užmezga artimesnius santykius su savo tėvu. 
15:15 Mumija (12+)
Intriguojantis, specialiaisiais efektais pagardintas nuotykių filmas pasakoja apie tris nuotykių ieškotojus: Ričardą (akt. Brendan Fraser), Eveliną (akt. Rachel Weisz) ir jos brolį Džonataną (akt. John Hannah). Atvykę į Egiptą lobių ir dingusių rankraščių, jie netyčia randa žynio Imhotepo mumiją ir ją prikelia... 
18:00 Rio 2016. Olimpinis krepšinio turnyras. Kinija - JAV (12+)
Tiesioginė transliacija. 
20:00 Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai (12+)
Kartais sunku net patikėti, ką gali užfiksuoti buitinė vaizdo kamera. Neįtikėčiausi vaizdeliai, keliantys juoką. O kartasi net juoką pro ašaras. 
21:30 Rio 2016. Olimpinis krepšinio turnyras. Venesuela - Serbija (12+)
Tiesioginė transliacija. 
23:35 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
00:00 Transformeriai. Praimas (12+)
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai. 
00:30 Žvaigždžių karai. Sukilėliai (12+)
Garsieji žvaigždžių karai persikelia į animacinį serialą, kuris atskleis iki šiol nežinotus herojų nuotykius. Serialo veiksmas vyksta tarp trečiojo ir ketvirtojo „Žvaigždžių karų“ epizodų – praėjus keturiolikai metų po didžiojo žlugimo, imperija bando stiprinti pajėgas, medžioja paskutinius džedajus. Sukilusių maištininkų grupė susivienija baimę keliančiame erdvėlaivyje, vadinamame Vaiduokliu, ir ima planuoti operacijas, nukreiptas į imperatorišką įgulą. Kovos beribėje visatoje žada daug nuotykių! 
01:00 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Kapitono Granto beieškant (12+)
Šiame filme dvi siužetinės linijos. Čia pasakojama apie rašytojo Žiulio Verno gyvenimą ir jo garsiojo romano „Kapitono Granto vaikai“ gimimą bei pateikiama šios knygos istorija, kaip ją įsivaizdavo pats rašytojas. Lordas Glenarvanas su žmona Elena savo medaus mėnesį leidžia jachtoje „Dunkan“. Laivo įgula sugauna ryklį, jo viduriuose randa šampano butelį. Jame jūreiviai aptinka laišką su pagalbos prašymu trimis kalbomis. Sudužęs anglų laivas, išsigelbėję tik kapitonas Grantas su dviem jūreiviais. Nesulaukęs Britanijos vyriausybės pagalbos lordas Glenarvanas paieškų imasi pats. Į kelionę jis pasiima ir kapitono vaikus Meri ir Robertą. Filmo pabaigoje abi siužeto linijos susijungia ir rašytojas sutinka savo knygos herojus. 
02:55 Daktaras Dolitlis (12+)
Garsusis komikas Eddie Murphy vaidina daktarą Dolitlį. Veterinaro gyvenimas puikus - nuostabi žmona, dvi žavios dukrelės ir karjera, kurios bet kas galėtų pavydėti. Tačiau vieną gražią dieną daktarėliui nutinka keisčiausias dalykas - jis pradeda suprasti, ką kalba gyvūnai. Žinoma, gandas apie nuostabųjį veterinarą netrunka pasklisti po gyvūnijos pasaulį. Pas daktarą Dolitlį skuba visi, kas gali ir kas jau nebegali paeiti. Nenuostabu, kad tokie pacientai nežavi daktarienės, o Dolitlio kolegos, matydami, kaip šis bendrauja su ligoniais, nejuokais susirūpina jo paties sveikata... 
04:40 Stebuklinga žaislų krautuvėlė (12+)
Sveiki atvykę į keisčiausią, spalvingiausią ir stebuklingiausią parduotuvę pasaulyje – pono Magorijumo žaislų krautuvėlę. Peržengę jos duris jūs įsitikinsite, jog stebuklai išties egzistuoja, ir visi žaislai tikrai gali atgyti. Štai ir krautuvėlės savininkas ponas Edvardas Magorijumas (akt. Dustin Hoffman). Jam 243-eji. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Sulaukęs garbaus amžiaus ponas Magorijumas nusprendžia žaislų karalystės valdymą perduoti jaunajai asistentei Molei Mahonei (akt. Natalie Portman). Tačiau mergina labai nepasitiki savimi ir abejoja, ar sugebės susitvarkyti su jai užkrauta atsakomybe. Rambler's Top100